Blat kwarcowy

Blaty z konglomeratu kwarcowego: idealne do każdego wnętrza

Konglomerat kwarcowy to materiał, który wyróżnia się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim niezwykłą trwałością. Dlatego blaty z kwarcu stale zyskują na popularności. To interesująca alternatywa dla blatów z marmuru czy granitu. Blat kwarcowy zachowuje wszystkie zalety kamiennego (m.in. wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, ekskluzywny wygląd czy łatwość czyszczenia i konserwacji), a jednocześnie zyskuje kilka nowych, praktycznych własności.

Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości blaty z konglomeratu kwarcowego, zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Importujemy i dystrybuujemy blaty z konglomeratów wykonane z kwarcu pochodzącego z Dalekiego Wschodu. To tworzywo o najwyższych parametrach, które zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Jakie zalety prezentuje blat kwarcowy?

Blaty z kwarcu to idealna opcja dla tych, którzy mają ochotę na kamienny blat kuchenny czy łazienkowy, a jednocześnie szukają rozwiązania precyzyjnie dopasowanego do koncepcji aranżacji.

Blat z konglomeratu kwarcowego:

  • jest lżejszy niż blaty z granitu czy marmuru – dzięki temu blaty z konglomeratów można montować również na standardowych szafkach kuchennych czy łazienkowych, bez konieczności ich wzmacniania,
  • pozwala się formować w znacznie ciekawszy sposób – z uwagi na to, że blat z kwarcu powstaje z 95% zmielonego naturalnego kwarcu zmieszanego z żywicą, jest możliwe stworzenie np. zlewu kuchennego bezspoinowo połączonego z blatem,
  • daje szerokie możliwości łączenia elementów bez spoin,
  • może zostać wykonany w dowolnym kolorze – wybarwienie, jakie przybierze blat kwarcowy może zachować naturalną teksturę „kamienną” lub być jednolite – to daje znacznie szersze możliwości aranżacyjne.

Gdy chodzi o blaty konglomeratowe, cena również jest istotnym elementem. W Centrum Konglomeratu możesz liczyć na to, że zaproponujemy Ci bardzo konkurencyjne stawki za produkt, który posłuży Ci w kuchni oraz łazience przez długi czas.

Dlaczego warto inwestować w blaty z kwarcu? Cennik to nie jedyna zaleta

W Centrum Konglomeratu oferujemy Ci wysokiej jakości blaty z konglomeratu kwarcowego. Niezależnie od tego, czy blat z kwarcu ma Ci posłużyć w kuchni czy w łazience – z łatwością dobierzesz wersję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a cena pozytywnie Cię zaskoczy.

Współpraca z Centrum Konglomeratu to:

  • gwarancja najwyższej jakości materiałów – nasze blaty z konglomeratu kwarcowego powstają ze starannie wyselekcjonowanego kwarcu z Chin oraz Tajwanu – jako jedyni dystrybuujemy je na rynek polski,
  • możliwość indywidualnego ustalenia parametrów technicznych produktu – blaty z kwarcu wykonamy w dowolnym wybarwieniu, także wykraczającym poza naszą standardową paletę, wystarczy się z nami skontaktować,
  • gwarancja sprawnej realizacji zlecenia,
  • dobra cena  – szczegółowy cennik przedstawią nasi doradcy.

Siedzibą naszej firmy jest Warszawa. Współpracujemy jednak z Klientami na terenie całej Polski i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów i składania zamówień!