ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Radzymin

Blaty kuchenne – Radymin

Szukasz blatów kuchennych, które idealnie wpiszą się w styl Twojej kuchni? A może zależy Ci na tym, żeby wykończenie zabudowy było eleganckie, a zarazem bardzo trwałe? Twoje oczekiwania na pewno spełnią elementy wykonane z konglomeratu w dwóch wersjach do wyboru – kwarcowym lub marmurowym. Do złudzenia przypominają prawdziwy kamień, w tym także luksusowy granit. Różnica jest oczywiście w cenie, jednak nie w jakości.

Produkty cechują się bowiem bardzo dobrymi właściwościami fizyko-chemicznymi, co oznacza, że:

  • – nie są nasiąkliwe,
  • – nie odkształcają się, nie są podatne na zarysowania ani matowienie,
  • – są twarde,
  • – są przeznaczone do kontaktu z żywnością,
  • – łatwo utrzymać je w czystości.

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby wnętrze kuchni prezentowało się nienagannie i współgrało z resztą mieszkania, wybierz solidne i gustowne materiały wykończeniowe. Blaty kuchenne z konglomeratu białe, szare lub z dekoracyjnymi żyłkami w kolorze grafitowym.

Dlaczego konglomerat do kuchni?

Wybór konglomeratu od kuchni jest w pełni uzasadniony i godny rozważenia. Wynika z tego, że materiał jest stosunkowo lekki i łatwo można formować z niego nawet większe powierzchnie blatów i innych typów zabudowy bez konieczności łączenia części. Brak widocznych łączeń oraz szczelin ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości. A to jeszcze nie wszystko, bo blat z konglomeratu nie odbarwia się, nie pochłania płynów czy soków, co sprawia, że nie zmienia swojej oryginalnej struktury. Zobacz nasze realizacje!