ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Jabłonna

Blaty kuchenne –Jabłonna

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia? Za sprawą wysokiej jakości materiałów użytych do wykończenia wnętrza udaje się uzyskać bardzo ładną, a zarazem praktyczną przestrzeń. Będzie ona z jednej strony komfortowa, a z drugiej wygodna w użytkowaniu. Mamy tu na myśli kamienne blaty kuchenne – w Jabłonnej wiele osób zdecydowało się je zamówić, dlatego z przyjemnością podejmiemy się realizacji projektu także dla Ciebie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych prac naszego autorstwa. Wierzymy, że znajdziesz wśród nich inspirację dla siebie!

Solidne blaty kuchenne z kamienia

Kamień od zawsze kojarzy się z trwałością, solidnością, wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Nic dziwnego, że znajduje szereg zastosowań przy wykańczaniu wnętrz.

My wykorzystujemy konglomerat będący tańszym, lecz równie niezawodnym materiałem. Produkujemy z niego parapety, schody, okładziny ścienne i oczywiście blaty kuchenne. Pasują one do każdego stylu zabudowy – klasycznego, nowoczesnego, minimalistycznego, glamour, industrialnego. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby kuchnia prezentowała się doskonale i na długo pozostawała elegancka, świeża i designerska, wybierz produkty z naszej oferty.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Jeżeli szukasz wykonawcy blatów kuchennych, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów wykończeniowych ze starannie wyselekcjonowanego kwarcu – pochodzi on z Chin oraz Tajwanu (jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem). Taki materiał świetnie sprawdza się w kuchni z uwagi na twardość, odporność na zmienne temperatury, łatwość w czyszczeniu. Nie blaknie, nie rysuje się i nie płowieje – przez długi czas zachowuje wszystkie swoje właściwości fizyko-chemiczne.

Współpraca z Centrum Konglomeratu

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Dostarczamy wysokiej jakości blaty kuchenne z konglomeratu w wybranym przez klienta wariancie kolorystycznym. Od tego, tak samo jak od grubości blatu i jego szerokości zależy finalna cena. Zapewniamy jednak, że u nas płacisz jedynie za materiał faktycznie zużyty do produkcji blatu, a nie za skrawki czy resztki.