ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Wawer

Blaty kuchenne - Wawer

Budujesz dom, remontujesz lub wykańczasz mieszkanie na Wawrze? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Centrum Konglomeratu to specjaliści zajmujący się produkcją blatów kuchennych oraz innych elementów wnętrzarskich z konglomeratu. Mieszanka, którą tworzą kamień naturalny z dodatkiem żywicy poliestrowej jest solidna i bezpieczna w eksploatacji. Można bezpiecznie użytkować ją w miejscu, gdzie przyrządza się i serwuje jedzenie.

Od lat dostarczamy blaty kuchenne mieszkańcom Wawra i innych miejscowości w okolicach Warszawy. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, którym zależy na optymalizacji kosztów inwestycji, bez uszczerbku na jakości. To naprawdę możliwe! Odpowiedzą są wyroby z konglomeratu – nie tylko blaty, ale też parapety, okleiny ścienne czy schody.

Od projektu po montaż – współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz z wykorzystaniem elementów z konglomeratu, głównie blatów kuchennych. Ten materiał świetnie się sprawdza w środowisku, w którym panuje wilgoć i wysokie temperatury. Z łatwością udaje się utrzymać go w czystości, a także zachować wszystkie jego najlepsze parametry fizyko-techniczne na długie lata.

Szukasz zaufanego wykonawcy detali z konglomeratu? Zapraszamy do udanej współpracy. Przyjedziemy na pomiar, przedstawimy projekt wraz z atrakcyjną wyceną, a na koniec przyjedziemy, aby zamontować blaty w miejscu docelowym. Skontaktuj się z Centrum Konglomeratu!