ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Łomianki

Blaty kuchenne – Łomianki

Mieszkańcom Łomianek proponujemy solidne, nowoczesne i designerskie blaty kuchenne. Produkty, które sprzedajemy wyróżniają się designem zbliżonym do kamienia naturalnego – marmuru lub granitu. To sprawia, że są dobrze postrzegane w projektach architektonicznych, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Świetnie radzą sobie w trudnym kuchennym środowisku bo:

  • – są twarde, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia,
  • – nie są podatne na zarysowania, nie matowieją, nie odpryskują,
  • – są nienasiąkliwe – łatwo utrzymać je w czystości,
  • – nie odbarwiają się pod wpływem wysokiej temperatury ani innych czynników zewnętrznych.

Na swoim koncie mamy już wiele udanych realizacji blatów kuchennych. W Łomiankach współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i inwestorami, architektami czy firmami budowlanymi i remontowymi.

Udana współpraca z Centrum Konglomeratu

Centrum Konglomeratu to doświadczony producent wyrobów z konglomeratu. Oprócz blatów kuchennych proponujemy jeszcze okleiny ścienne, parapety, schody wykonane z tego materiału. Całość aranżacji utrzymana w spójnym stylu i kolorystyce to gwarancja pięknego i niezwykle gustownego wnętrza ponadczasowego.

Ponadczasowość wynika też z tego, że materiał jest bardzo wytrzymały i solidny. Posłuży Ci przez wiele lat i na pewno szybko się nie znudzi. Jest łatwy w montażu, bo z uwagi na niską wagę nie wymaga skomplikowanych konstrukcji czy wsporników. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Chętnie realizujemy nietypowe zamówienia.