ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Sochaczew

Blaty kuchenne z Sochaczewa

Nasza firma od lat działa w Warszawie i okolicach, dostarczając blaty kuchenne do Sochaczewa i okolicznych miejscowości. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji nawet bardziej skomplikowanych projektów w domach i mieszkaniach prywatnych oraz restauracjach, hotelach.

Mamy bogaty asortyment, bo oprócz blatów kuchennych produkujemy też schody, okleiny ścienne i parapety. W ten sposób udaje się uzyskać bardzo spójny design oraz pasujące do siebie detale.

Umów się na pomiar blatów kuchennych. W Sochaczewie oraz okolicy możemy przyjechać i wykonać pomiary, a potem dostarczyć gotowe produkty i zamontować je w miejscu docelowym. Szybko, sprawnie, profesjonalnie!

Dlaczego warto postawić na konglomerat?

Kamień w domu prezentuje się pięknie, jednak jego cena, podobnie jak waga jest wysoka. Chcąc zaoszczędzić na cenie – ale nie na jakości – rozważ zakup blatów kuchennych z konglomeratu. Przypominają one kamień pod względem wyglądu oraz właściwości, natomiast za sprawą poliestrowej domieszki są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Wybierając blaty kuchenne z konglomeratu, zyskujesz:

  • –  estetyczne i designerskie wykończenie wnętrza,
  • – element zabudowy przeznaczony do kontaktu z żywnością i bezpieczny w eksploatacji,
  • – trwałe i wytrzymałe części konstrukcyjne mebli.

Warto dodać, że konglomerat świetnie sprawdza się w środowisku kuchennym, w którym panują wysokie temperatury. Nie brakuje tu także zabrudzeń – z sosu, tłuszczu. Również kontakt z wodą pozostaje neutralny dla tego typu blatów, które nie chłoną wilgoci.