ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Stare Babice

Blaty kuchenne – Stare Babice

Zależy Ci na wykończeniu kuchni w konkretnym stylu, który będzie odpowiadał Twoim upodobaniom i pasował do klimatu panującego w pozostałych pomieszczeniach? Zapraszamy do wybrania naszych blatów z konglomeratu. Są one idealne do pomieszczeń, w których panuje wilgoć i wysokie temperatury. Dlatego też zachęcamy do rozważenia produktu, na który zdecydowało się już wielu inwestorów w Starych Babicach.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania w standardzie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających. Blaty kuchenne projektujemy i wykonujemy z myślą o Tobie – Twojej satysfakcji i zadowoleniu.

Konglomerat – solidny materiał do produkcji blatów

Blaty meblowe są narażone na duże obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Problemem są wysokie temperatury, wilgoć, tłuszcz. Aby meble kuchenne przez długi czas prezentowały się w takim środowisku nienagannie, muszą być wykonane z solidnego materiału. Jest nim właśnie konglomerat – kwarcowy lub marmurowy.

Atutem konglomeratu jest:

  • – wysoka jakość w przystępnej cenie,
  • – dostępność w dużych formatach, co pozwala na docinanie form i ogranicza straty materiału oraz widoczność łączeń,
  • – niska waga,
  • – nienasiąkliwość,
  • – twardość – odporność na zarysowania i uderzenia.

Nasi klienci ze Starych Babic potwierdzają – blaty kuchenne z konglomeratu świetnie wyglądają i doskonale spełniają swoją funkcję w pomieszczeniach, w których przygotowuje się posiłki. Koniecznie przekonaj się o tym osobiście, zamawiając blaty z kamienia i dopasowując je do swojej nowoczesnej lub industrialnej kuchni.

Współpraca z dostawcą blatów kuchennych

Zapraszamy do udanej współpracy z naszą firmą! Jesteśmy dostawcą blatów kuchennych w wielu formach, rozmiarach i kolorach do wyboru. Realizujemy zamówienia na blaty w dowolnym kolorze, dostarczając je do klientów i montując w miejscu docelowym. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego na pewno będziesz zadowolony z profesjonalnej obsługi, jaką Ci zapewnimy.