ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Mińsk Mazowiecki

Blaty kuchenne – Mińsk Mazowiecki

Mieszkasz lub budujesz się w Mińsku Mazowieckim? Blaty kuchenne w tym rejonie dostarcza nasza firma. Centrum Konglomeratu serdecznie zaprasza do współpracy klientów, którzy szukają solidnych i designerskich elementów do wykończenia swoich wnętrz. Te z naszej oferty na pewno spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, tak pod względem ceny, jak i jakości czy estetyki.

Stylowe blaty kuchenne z konglomeratu

Kwarcowe blaty kuchenne to doskonały wybór do każdej kuchni. Pasują wszędzie, bo mają uniwersalny kolor, styl oraz ładnie dopasowują się do stylu całej aranżacji. Dlatego rozważ kamień zarówno wtedy, gdy urządzasz kuchnię nowoczesną, jak i rustykalną. Nieco surowy charakter materiału kamiennego przełamiesz jego ciepłą barwą – polecamy np. beż czy brąz. Doskonale pasuje on do różnych rodzajów mebli, od przeszklonych witryn, aż po gładkie fronty wykończone na wysoki połysk. Na pewno dobrym połączeniem okaże się też kamień i stal czy drewno.

Wyjątkowo wytrzymałe blaty kamienne do kuchni

Bez względu na to, czy urządzasz kuchnię od podstaw, czy planujesz jej metamorfozę – kamienne blaty będą świetnym wyborem. Zachwycą się solidnością, designem oraz estetyką. Będą też bardzo trwałe, bo wytrzymają uderzenia np. spadających pokrywek. Z kolei ostre noże nie zostawią na ich gładkiej powierzchni rys. Co ważne blaty z kamienia łatwo utrzymać w czystości. Oznacza to możliwość przecierania zwyczajnymi ściereczkami ze standardowymi środkami czyszczącymi. Dodajmy, że kwarc nie płowieje, lecz zachowuje głębię koloru na lata.

Najważniejsze cechy blatów z konglomeratu

Blaty z konglomeratu mają szereg zalet, które wyróżniają je na tle innych materiałów. Jest to przede wszystkim niska waga oraz dość duża podatność na formowanie. Do tego, jeśli wybierzemy większy fragment, będziemy mogli łączyć poszczególne elementy z mniejszą ilością spoin. Bardzo istotne są też właściwości antybakteryjne – dzięki dodatkom jonów srebra i gładkiej strukturze nawierzchni blat jest łatwy w utrzymaniu i higieniczny.