ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Nieporęt

Blaty kuchenne – Nieporęt

Przy poszukiwaniu idealnego materiału na blat kuchenny sprawdzasz różne opcje. Jest wśród nich drewno, ale też kamień. My z kolei proponujemy Ci coś, co w ostatnim czasie zyskuje na popularności – to konglomerat kwarcowy. Materiał odznacza się bardzo dobrymi właściwościami fizyko-chemicznymi, dlatego radzi sobie w kuchni, gdzie środowisko jest trudne i wymagające. Dla konglomeratu problemem nie są obciążenia, temperatury ani wilgoć. Jest łatwy w czyszczeniu i solidny, niepodatny na uszkodzenia mechaniczne czy kontakt z ostrymi przedmiotami. Na pewno jest świetnym wyborem do Twojej kuchni!

Kamienne blaty do kuchni

Mieszkasz w Nieporęcie? Blaty kuchenne w tym rejonie dostarcza nasza firma – Centrum Konglomeratu. Jesteśmy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Polecamy kwarc z uwagi na jego doskonałe właściwości fizyko-chemiczne oraz estetykę:

  • – jest wyjątkowo lekki,
  • – za sprawą jonów srebra jest antybakteryjny, higieniczny – nadaje się do kontaktu z żywnością,
  • – jest łatwy w utrzymaniu w czystości,
  • – nadaje się do formowania na wiele sposobów (z kwarcu powstają nie tylko blaty, ale też np. zlewy),
  • – występuje w wielu wersjach kolorystycznych.

Blaty z kamienia mają doskonałe właściwości i świetnie się prezentują. Na pewno spodobają Ci się ich kolory oraz struktury – Laurent, Enternal, Calacatta, Black, Beach White zarówno w wersji matowej, jak i w połysku.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Centrum Konglomeratu, jeżeli szukasz blatów kuchennych. Nieporęt i okolice to jeden z rejonów, w jakim działamy. Na pewno będziesz zadowolony z tego, co Ci zaoferujemy – już teraz obejrzyj dotychczasowe realizacje i znajdź własną inspirację. Proponujemy wysokiej jakości kwarcowy materiał z Chin i Tajwanu, który dystrybuujemy jako jedyni w Polsce! Do tego gwarantujemy uczciwe i atrakcyjne ceny – u nas płacisz jedynie za ten materiał, jaki został użyty do produkcji blatu, a nie wyrzucony jako odpad. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!