ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Parapety z konglomeratu

Parapety z konglomeratu

Konglomerat to produkt wykorzystywany w branży przemysłowej. Charakteryzuje się wysoką zawartością kamienia naturalnego w składzie. W procesie produkcji wykorzystywana jest także niewielka ilość żywicy. Z uwagi na przewagę kamienia naturalnego w jego składzie, konglomerat ma właściwości, które są podobne do droższych wyrobów z kamienia. W zależności od użytego materiału można wyróżnić konglomerat kwarcowy oraz konglomerat marmurowy.

Parapety wewnętrzne z konglomeratu – Warszawa

Konglomerat jest produktem, który charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Jest bardzo odporny, zwłaszcza na ścieranie i uszkodzenia pochodzenia mechanicznego. Dodatkowo jego czyszczenie i pielęgnacja są bardzo proste. Materiał może być wykorzystywany w produkcji takich elementów jak parapety wewnętrzne, schody wewnętrzne, posadzki, półki lub blaty kuchenne i łazienkowe. Parapety z konglomeratu w ostatnich latach są coraz częściej wybieraną alternatywą dla produktów z granitu czy marmuru. Konglomerat bardzo dobrze sprawdza się zarówno na parapet wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

Dlaczego warto wybrać parapety z konglomeratu?

  • – Parapety wykonane z tego materiału są znacznie lżejsze od produktów wykonanych z marmuru czy granitu – można je stosować w miejscach, gdzie nie ma możliwości zamontowania dodatkowego wzmocnienia.
  • – Konglomerat dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, przez co nadaje się materiał wykończeniowy do każdego wnętrza (na parapet można wybrać konglomerat biały, szary, czarny, jak również materiał przypominający kamień naturalny). Parapety z konglomeratu same w sobie mogą stanowić element dekoracyjny pomieszczenia.
  • – Produkt może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta z uwagi, na fakt, że konglomerat jest materiałem plastycznym, istnieje możliwość wykonania indywidualnego kształtu.
  • – Parapety z konglomeratu marmurowego są estetycznym elementem dekoracyjnym dla eleganckich wnętrz restauracji i hoteli.
  • – Produkty te są uniwersalne – można montować je zarówno z oknami plastikowymi, jak i drewnianymi. Pasują do każdego wnętrza, tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Parapet – Konglomerat biały

Konglomerat biały to jeden z najczęściej wybieranych materiałów na parapety. Parapety wewnętrzne z konglomeratu białego stanowią elegancki i funkcjonalny element wykończenia, który łączy estetykę naturalnego kamienia z praktycznymi zaletami nowoczesnych materiałów kompozytowych.

Parapet z konglomeratu białego charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami wnętrz. Jego subtelna, jednolita barwa wprowadza do pomieszczeń lekkość, idealnie współgrając zarówno z minimalistycznymi aranżacjami, jak i bardziej klasycznym wystrojem. Konglomerat biały dostępny jest w różnych odcieniach i opcjach wykończenia, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Parapet z konglomeratu białego to doskonały wybór dla osób poszukujących eleganckiego, trwałego i łatwego w pielęgnacji elementu wykończenia wnętrz. Jego estetyka oraz praktyczne właściwości sprawiają, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla obiektów mieszkalnych, biurowych i komercyjnych.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymujecie Państwo:

  • Gwarancję najlepszego produktu na rynku – konglomerat wykorzystywany do produkcji naszych produktów takich jak parapety wewnętrzne jest sprowadzany od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego materiału z tych obszarów.
  • Możliwość dopasowania parametrów technicznych produktów. Mają Państwo do wyboru szeroką gamę kolorystyczną. Możemy dostarczyć praktycznie każdy wzór kolorystyczny żądany przez klienta wg otrzymanej próbki.
  • Krótki czas realizacji zlecenia.
  • Konkurencyjną cenę. W celu wyceny zlecenia zachęcamy do rozmowy z naszymi doradcami, którzy ustalą szczegółowy zakres zlecenia oraz ostateczny koszt.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy – parapety wewnętrzne i zewnętrzne lub inne produkty wykonane z materiału, jakim jest konglomerat np. blaty z konglomeratu marmurowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zajmujemy się importem oraz dystrybucją oraz wyrobem konkretnych elementów. Wszystkie produkty z naszej oferty znajdują się w katalogu.

Większość produktów w sprzedaży dostępnych jest od ręki, co znacząco skraca czas realizacji zamówienia. Dysponujemy dużymi zapasami magazynowymi, dzięki czemu proponujemy różnorodne konglomeraty dostępne od ręki. Na życzenie możemy sprowadzić wybrany rodzaj od producentów, z którymi bezpośrednio współpracujemy, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania.

Parapety na wymiar  Warszawa

Parapety na zamówienie możemy wykonać w różnych wymiarach, zapewniając odpowiednią oprawę otworów okiennych w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych, w tym w hotelach i restauracjach. Wysokiej jakości parapet z konglomeratu odznacza się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi i estetycznymi, nie jest wymagający w pielęgnacji i łatwo utrzymać go w czystości. Parapety na wymiar oferujemy na terenie miasta Warszawa, jak i całego kraju. Naszym Klientom dostarczamy parapety na zamówienie z różnych typów konglomeratów kamiennych o interesującym wybarwieniu. To pozwala nam na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów z zakresu aranżacji wnętrz.

Główna placówka naszej firmy znajduje się na terenie miasta Warszawa. Nie ograniczamy się jednak terytorialnie – współpracujemy z klientami na obszarze całego kraju, a także za granicą. Jesteśmy po to, aby poczuli się Państwo wyjątkowo. Klientów zainteresowanych zleceniem produkcji parapetów z konglomeratu na specjalne zamówienie zachęcamy do kontaktu. Nie tylko wykonamy dla Państwa wysokiej jakości parapety, ale przede wszystkim doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego materiału.

Konglomerat bardzo dobrze sprawdza się zarówno na parapet wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

6 PODSTAWOWYCH KOLORÓW, DOSTĘPNYCH OD RĘKI W NASZEJ FIRMIE: