ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Okładziny ścienne z kamienia

Okładziny ścienne z kamienia

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób wykończyć ściany? Nic dziwnego, bo wielu osobom znudziło się już tradycyjne malowanie czy tapetowanie, szukają czegoś innego niż imitacja betonu lub deski. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na efekcie, który wzbudzi podziw i uznanie, postaw na konglomerat. Okładziny ścienne z kamienia prezentują się bardzo efektownie, zwłaszcza że są dostępne w wielu wariantach. Mogą imitować marmur, granit i inne rodzaje kamienia. W naszej firmie jesteśmy w stanie zamówić materiał w dowolnym odcieniu!

Designerski sposób wykończenia ścian

Kamień na ścianie? Czemu nie! Dzisiaj nie ma rzeczy niemożliwych – zwłaszcza gdy decydujesz się na współpracę z naszą firmą. Bardzo chętnie podejmujemy się również nietypowych wyzwań, które stawiają przed nami klienci. Dzięki nim mamy bardzo bogate i różnorodne portfolio prac, które z przyjemnością prezentujemy.

Okładziny ścienne z kamienia prezentują się bardzo gustownie. To jeszcze dość nowy trend, dlatego możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie wyglądało naprawdę designersko, inaczej niż wszystkie inne.

Zastosowanie okładzin z kamienia

Nasze okładziny ścienne z kamienia to oryginalne elementy wykończeniowe, dzięki którym możemy realizować nawet najbardziej śmiałe wizje architektoniczne. Szeroki wybór materiałów w różnych kolorach i o zróżnicowanym użyleniu daje nam praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni mieszkalnych, użytkowych i reprezentacyjnych. Projektując i wykonując okładziny ścienne możemy się kierować założeniami stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Oferowane okładziny ścienne z kamienia w sposób harmonijny łączą walory estetyczne z zaletami użytkowymi.

Okładziny kamienne świetnie sprawdzają się w różnych miejscach oraz aranżacjach. Wykonujemy je w różnych rozmiarach, dlatego mogą pokrywać zarówno całe ściany, jak tylko ich wybrane fragmenty – za łóżkiem, wzdłuż schodów, za telewizorem, między szafkami. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni, bo konglomerat jest odporny na działanie wilgoci i zmiennych temperatur, dlatego okładzina z niego sprawdzi się nawet w kuchni czy łazience.

Zamów najlepsze okładziny z kamienia

Jeżeli zamarzysz o pięknej, eleganckiej kamiennej ścianie, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się projektowaniem okładzin ściennych z kamienia, a także pozyskiwaniem wysokogatunkowych materiałów, ich obróbką i na końcu montażem. Możesz oczekiwać, że takie wykończenie będzie wspaniale wyglądało przez długi czas. Na pewno zaskoczy Cię nie tylko wyglądem, ale też trwałością i łatwością w utrzymaniu.