ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrum-konglomeratu.pl

Blaty kuchenne – Płońsk

Blaty kuchenne – Płońsk

Budujesz dom, remontujesz mieszkanie w Płońsku? Blaty kuchenne są jednym z elementów wykończenia, jakich będziesz potrzebował do zwieńczenia swojego projektu. Te z naszej oferty na pewno Cię zainteresują! Wyróżniają się wysoką jakością wykonania, są bardzo estetyczne oraz solidne. Wykonujemy je z kwarcu importowanego z Chin oraz Tajwanu – to doskonały, plastyczny materiał nadający się zarówno do formowania prostych, płaskich powierzchni, jak i bardziej skomplikowanych, np. zlewów z kamienia. Konglomerat jest dostępny w wielu odcieniach i strukturach – na pewno znajdziesz taki, idealnie pasujący do mebli i pozostałych elementów wyposażenia.

Solidny konglomerat – zalety materiału

Konglomerat kwarcowy doskonale sprawdza się jako materiał do produkcji blatów kuchennych. Jest odpowiednio twardy, odporny na uderzenia i zarysowania. Nie matowieje pod wpływem wysokich temperatur i polerowania, łatwo można utrzymać go w czystości.

Oto najważniejsze zalety blatów kuchennych z konglomeratu:

  • – są twarde, odporne na uderzenia i zarysowania,
  • – są estetyczne i ponadczasowe – różne kolory i struktury,
  • – są lekkie i dostępne w różnych układach oraz kształtach.

Warto wspomnieć, że kamienny blat pasuje niemal do każdego stylu aranżacyjnego – od nowoczesnego, przez glamour, aż po loftowy. Zaopatrujemy zarówno klientów prywatnych, jak i projektantów czy architektów wnętrz oraz firmy remontowe. Gwarantujemy uczciwe wyceny, nasi klienci płacą wyłącznie za materiał faktycznie wykorzystany, a nie odpadki.

Blaty kamienne – zamów w Centrum Konglomeratu

Centrum Konglomeratu zachęca do składania zamówień na blaty kuchenne z kamienia. Konglomerat, z którego korzystamy to wyselekcjonowany materiał pochodzący z Chin i Tajwanu – cechuje się wyjątkowym designem oraz jakością. Możemy wykonać z niego inne tylko blaty do kuchni, ale też parapety, schody czy okładziny ścienne. Cały wystrój będzie bardzo spójny. Serdecznie zapraszamy do współpracy!