Parapety z konglomeratu marmurowego

Firma Pamir jest bezpośrednim producentem parapetów wewnętrznych z konglomeratów marmurowych PAMIR oraz konglomeratów kwarcowych PAMIR, których również jest importerem. Na życzenie klienta parapety możemy wykonać również z naturalnych kamieni takich jak granit czy marmur, jednak parapety z konglomeratu marmurowego ze względu na cenę, jak i swoje właściwości zdecydowanie cieszą się większą popularnością.

Parapety z konglomeratu marmurowego swoją popularność zawdzięczają nie tylko niskiej cenie, ale także właściwościom praktycznym. Parapet, do którego produkcji użyty został konglomerat marmurowy, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwy w utrzymaniu w czystości. Ponadto można go dopasować do każdego rodzaju okien, a wysoka estetyka wykonania sprawi, że taki parapet będzie stanowił także dodatkowy element dekoracji wnętrz. Parapety z konglomeratu marmurowego to ciekawa alternatywa dla naturalnego kamienia, gdyż jego wygląd niewiele różni się od droższych materiałów produkcyjnych.

Po więcej informacji dotyczących samego materiału zapraszamy do zakładek „Konglomerat Marmurowy” oraz „Konglomerat Kwarcowy”.

Nasza firma posiada w swojej stałej ofercie bogatą kolorystykę obu wersji konglomeratów, od nieskazitelnej bieli po czystą czerń, a gotowe parapety wykonujemy już w terminie do 7 dni według wymiarów wskazanych przez klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się podpowiedzieć jaki parapet sprawdzi się w konkretnym pomieszczeniu.

Wykonujemy także parapety z konglomeratu marmurowego według autorskich pomysłów klienta, aby efekt końcowy spełnił jego oczekiwania co do walorów estetycznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowej pigmentacji konglomerat marmurowy może być wykonany w szerokiej barwie kolorystycznej. Takie rozwiązanie sprawi, że parapety będą stanowiły dopełnienie każdego wnętrza, bez względu na to, w jakim stylu jest utrzymane. Dysponujemy szerokim wyborem próbników, dzięki czemu możemy na żywo zaprezentować, jak będzie wyglądał parapet w konkretnym kolorze.

Konglomerat marmurowy z naszej oferty dostępny jest w postaci płyt polerowanych jednostronnie w formacie 320x160cm o grubości 2 cm i 3 cm, dlatego maksymalny wymiar pojedynczego elementu parapetu ograniczony jest tym formatem.

Do wyboru oferujemy Państwu trzy podstawowe wersje wykończenia krawędzi parapetów:

  • 1) poler + faza jednostronnie/dwustronnie – standardowa obróbka bez dodatkowej dopłaty
  • 2) ćwierćwałek - dopłata
  • 3) półwałek – dopłata
parapety

Przykładowe ceny detaliczne na parapety jakie możemy Państwu zaoferować znajdują się w poniższej tabeli. W celu otrzymania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt z naszymi doradcami.