Parapety z konglomeratu marmurowego

Firma Pamir jest bezpośrednim producentem parapetów wewnętrznych z konglomeratów marmurowych PAMIR oraz konglomeratów kwarcowych PAMIR, których również jest importerem. Na życzenie klienta parapety możemy wykonać również z naturalnych kamieni takich jak granit czy marmur, jednak parapety z konglomeratów ze względu na cenę jak i swoje właściwości zdecydowanie cieszą się większą popularnością.

Po więcej informacji odnośnie samego materiału zapraszamy do zakładek „Konglomerat Marmurowy” oraz „Konglomerat Kwarcowy”.

Nasza firma posiada w swojej stałej ofercie bogatą kolorystykę obu wersji konglomeratów, od nieskazitelnej bieli po czystą czerń, a gotowe parapety wykonujemy już w terminie do 7 dni według indywidualnych wymiarów wskazanych przez klienta.

Konglomeraty z naszej oferty dostępne są w postaci płyt polerowanych jednostronnie w formacie 320x160cm o grubości 2cm i 3cm, dlatego maksymalny wymiar pojedynczego elementu parapetu ograniczony jest tym formatem.

Do wyboru oferujemy Państwu trzy podstawowe wersje wykończenia krawędzi parapetów:

  • 1) poler + faza jednostronnie/dwustronnie – standardowa obróbka bez dodatkowej dopłaty
  • 2) ćwierćwałek - dopłata
  • 3) półwałek – dopłata
parapety

Przykładowe ceny detaliczne na parapety jakie możemy Państwu zaoferować znajdują się w poniższej tabeli. W celu otrzymania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt z naszymi doradcami.