Parapety z konglomeratu

Parapety z konglomeratu: Centrum Konglomeratu Warszawa

Konglomerat to produkt wykorzystywany w branży przemysłowej. Charakteryzuje się wysoką zawartością kamienia naturalnego w składzie. W procesie produkcji wykorzystywana jest także niewielka ilość żywicy. Z uwagi na przewagę kamienia naturalnego w jego składzie, konglomerat ma właściwości, które są podobne do droższych wyrobów z kamienia. W zależności od użytego materiału można wyróżnić konglomerat kwarcowy oraz marmurowy.

Konglomerat jest produktem, który charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Jest bardzo odporny, zwłaszcza na ścieranie i uszkodzenia pochodzenia mechanicznego. Dodatkowo jego czyszczenie i pielęgnacja są bardzo proste. Materiał może być wykorzystywany w produkcji takich elementów jak parapety wewnętrzne, schody wewnętrzne, posadzki, półki lub blaty kuchenne i łazienkowe. Parapety z konglomeratu w ostatnich latach są coraz częściej wybieraną alternatywą dla produktów z granitu czy marmuru.

Dlaczego warto wybrać parapety z konglomeratu?

  • Parapety wykonane z tego materiału są znacznie lżejsze od produktów wykonanych z marmuru czy granitu – można je stosować w miejscach, gdzie nie ma możliwości zamontowania dodatkowego wzmocnienia.
  • Konglomerat dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, przez co nadaje się materiał wykończeniowy do każdego wnętrza. Parapety z konglomeratu same w sobie mogą stanowić element dekoracyjny pomieszczenia.
  • Produkt może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta z uwagi, na fakt, że konglomerat jest materiałem plastycznym, istnieje możliwość wykonania indywidualnego kształtu.
  • Parapety z konglomeratu marmurowego są estetycznym elementem dekoracyjnym dla eleganckich wnętrz restauracji i hoteli.
  • Produkty te są uniwersalne – można montować je zarówno z oknami plastikowymi, jak i drewnianymi. Pasują do każdego wnętrza, tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Parapety z konglomeratu co oferuje Centrum Konglomeratu?

Dbamy o naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować parapety do konkretnych wymagań. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymujecie Państwo:

  • Gwarancję najlepszego produktu na rynku – konglomerat wykorzystywany do produkcji naszych produktów takich jak parapety jest sprowadzany Tajwanu, Korei i Hiszpanii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego materiału z tych obszarów.
  • Możliwość dopasowania parametrów technicznych produktów. Mają Państwo do wyboru szeroką gamę kolorystyczną. Możemy dostarczyć praktycznie każdy wzór kolorystyczny żądany przez klienta wg otrzymanej próbki.
  • Krótki czas realizacji zlecenia.
  • Konkurencyjną cenę. W celu wyceny zlecenia zachęcamy do rozmowy z naszymi doradcami, którzy ustalą szczegółowy zakres zlecenia oraz ostateczny koszt.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy - parapety lub inne produkty wykonane z materiału, jakim jest konglomerat np. blaty z konglomeratu marmurowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zajmujemy się importem oraz dystrybucją oraz wyrobem konkretnych elementów. Wszystkie produkty z naszej oferty znajdują się w katalogu.

Większość produktów w sprzedaży dostępnych jest od ręki, co znacząco skraca czas realizacji zamówienia. Dysponujemy dużymi zapasami magazynowymi, dzięki czemu proponujemy różnorodne konglomeraty dostępne od ręki. Na życzenie możemy sprowadzić wybrany rodzaj od producentów, z którymi bezpośrednio współpracujemy, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania.

Główna placówka naszej firmy znajduje się na terenie miasta Warszawa. Nie ograniczamy się jednak terytorialnie – współpracujemy z klientami na obszarze całego kraju, a także za granicą. Jesteśmy po to, aby poczuli się Państwo wyjątkowo.

parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu